Bugün 16 Temmuz 2019, Salı     06:57:12  

E-Mail Şifre
» Yeni Üyelik » Şifremi Unuttum?

E-Mail Şifre
» Yeni Üyelik » Şifremi Unuttum?
    Anasayfa       Denizciler İçin       Firmalar İçin       Yabancı İş Kaynakları       Denizcilik Dünyası       Crewland       Linkler       İletişim  
  » Firma Arama
  » Ayrıntılı Arama
 » Bayrak
 » Gemi Türü
  » Cv Arama
 
  » Ayrıntılı Arama
  » Üye Firmalar
  Türkiye'nin Gemi Personeli sitesi: www.crewland.net
Türkiye'nin Gemi Personeli sitesi: www.crewland.net
Crewland Gemi Personeli , Dünya'da ve Türkiye'de insan kaynağının gelişimine katkıda bulunan bir başvuru kaynağı olarak, iş arayan adaylar ile eleman arayan denizcilik firmalarını internet platformunda buluşturan % 100 gizlilik ilkesine sahip kullanımı kolay en kapsamlı iş arama sitesidir.

Şubat 2007 de girdiğimiz Denizcilik sektörüne , ülkemizdeki firmalara verim ve hız getirmeyi hedefledik. En büyük avantajımız nitelikli ve güncel aday veri tabanımızın ve güncel iş ilanlarımızın sitemizde bulunmasıdır. Amacımız İş arayan adaylarla personel arayan işverenleri birleştiren köprü görevi üstlenerek bir araya getirmektir. Misyonumuz Öncelikle Türkiye'deki, daha sonra ise Avrupa'nın gelişmekte olan ülkelerindeki tüm internet kullanıcılarına, Crewland Gemi Personeli sitemiz aracılığıyla aradıkları işi ve elemanı bulma olanağı sağlamaktır. Çalışma Politikamız Çalışma politikamızın temel yapısını Denizcilik firmalarına sitemizde yer vererek iş arayan adaylar ile eleman arayan firmaları birebir buluşturarak kurduk.

Crewland.net, sadece iş ilanları yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların cv' leri ile yaptıkları iş başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistemdir. Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Crewland.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendirmektedir. Crewland, büyük ölçekli ve çok uluslu şirketlerden orta ve küçük ölçekli şirketlere kadar her boyutta, faaliyet gösteren firmalara hizmet sunmaktadır. Geniş bir özgeçmiş bankasına sahip olan Crewland sunduğu içerik ile bireysel üyelerinin kariyer ve kişisel gelişimlerine rehberlik etmektedir. Sürekli yenilenen teknolojisi ile bireysel ve kurumsal üyelerinin iş ve aday arama sürecine hızlı ve kolay çözümler üretmektedir.

Crewland, aranılan niteliklere sahip adayları, uygun yöntemlerle değerlendirebilmek için gerekli olan sistem altyapısını sağlamaktadır. Bu buluşma tamamıyla interaktif bir ortamda sağlanıp teknolojinin tüm imkânları ile desteklenerek hata payı sıfıra yaklaştırılmış, Crewland.net 'de yayınlanan bir iş ilanının en kısa zamanda ve en doğru şekilde doğru adaya ulaştırılması bir hedef değil bir zorunluluk olarak belirlenmiştir.

Crewland'in üç temel kuralı: 

Crewland.net'e kayıtlı işveren firmalara, hem mevcut olan aday veritabanımızı hem de gelişmiş teknolojiyi takip eden sistemimizi kullanarak doğru adayı bulma olanağı sağlamak. 

İş arayanlara belirledikleri kriterlere göre uygun ilanları e-posta ile kendilerine ulaştırılmasını sağlamak. 

İş bulma ve eleman bulma kavramı ile ilgili tüm konularda internet kullanıcılarını bilgilendirmek ve sektörün en güncel haberlerini kullanıcılarına ulaştırmaktır.

Günlük hayatımızın çok önemli bir sorununa, çok daha verimli bir alternatif getirmeyi amaçlayan sitemizin size de hitap edebileceğine eminiz.

                                 Web TASARIM   |   Eticaret   |   Eticaret Yazılımı